Szihalmi Tanulmányi Alaprendszer

Osztályaink

1. osztály

Osztályfőnök: Veresné Bernát Csilla

  1. Acsai Bianka
  2. Antal Petra Gabriella
  3. Balázs Bernadett
  4. Baráth Milán
  5. Barna Detre István
  6. Boda Dániel
  7. Bók Viktória
  8. Dudás Zsombor
  9. Halmi Laura Dorina
  10. Harkály Dezső
  11. Horváth Ábel
  12. Kelemen Bíborka Josephina
  13. Kerekes Dóra Sára
  14. Kókai Izabella
  15. Kovács Kristóf
  16. Lakatos Zora
  17. Mecs Janka
  18. Nagy Botond
  19. Nagy Brigitta Fruzsina
  20. Nagy Zselyke
  21. Nahóczki Noel
  22. Pekk Zsófia
  23. Posztós Károly Adrián
  24. Simon Lucas Walden
  25. Szalavári Lili
  26. Székely Szintia
  27. Tóth Amanda Kira
  28. Weisz Marcell

2. osztály

Osztályfőnök: Bukta Ferencné

  1. Berecz Áron
  2. Burai Hanna Tímea
  3. Deáki Petra Violetta
  4. Dósa Kornél
  5. Hajdu Attila
  6. Kerti Nikolett Vivien
  7. Kiss Kevin
  8. Kotta Darinka Boglárka
  9. Kovács Fanni
  10. Lódi Levente Mihály
  11. Mező Dóra
  12. Osztolyka Attila
  13. Sári Gréta
  14. Sári Lóránt
  15. Schlezak Sarolta Stefánia
  16. Szabó Zoltán Sándor
  17. Szukonyik Bence
  18. Szűcs Lilien
  19. Varga Anna Csenge

3. osztály

Osztályfőnök: Tóthné Nagy Ágnes

  1. Ábrahám Máté
  2. Bodon Tímea Tamara
  3. Czövek Tamás
  4. Deák Laura
  5. Kockás Áron
  6. Kozma Ividő
  7. Máté Lili
  8. Mecs Zsombor
  9. Nyitrai Szebasztián László
  10. Sándor Olivér
  11. Székely Milán Csaba
  12. Szőnyi Bíborka
  13. Váradi Nikoletta

4. osztály

Osztályfőnök: Kotánné Szentgyörgyi Szilvia

  1. Ábrahám Gábor
  2. Balogh Levente
  3. Ben Jamaa Adem Youssef
  4. Bíró Fanni
  5. Czibulka Dorián László
  6. Dajkó Csenge Rebeka
  7. Erdélyi Lúcia Zsanett
  8. Fejes Richárd
  9. Harkály Vilmos Károly
  10. Kovács Bence
  11. Lakatos Nikolett
  12. Mező Emma
  13. Nagy Noel János
  14. Németh Kristóf Gábor
  15. Oláh Attila
  16. Posztós Kristóf
  17. Szabó Bettina
  18. Szabó Roland
  19. Tamás Luca
  20. Turbucz Gréti
  21. Varga-Pázmándi Lionel
  22. Venesz Emília

5. osztály

Osztályfőnök: Zelei Rajmund

  1. Balla Emma
  2. Berki Róbert
  3. Gyurkó Rebeka Renáta
  4. Jakab Noémi
  5. Keresztes Nóra Petra
  6. Kiss Martin Alex
  7. Kohányi Dominika
  8. Kovács Tamás
  9. Kürti Mária Erzsébet
  10. Máté Ádám János
  11. Molnár Nikolett
  12. Ócsai Zsombor
  13. Pap Krisztián
  14. Pásztor Boglárka Rebeka
  15. Pekk Panna
  16. Pók Panna
  17. Szamosi Vanda
  18. Szűcs Noémi
  19. Tóth László Gábor
  20. Váradi Viktor Zoltán
  21. Weisz Hanna

6. osztály

Osztályfőnök: Pajor Péter

  1. Bajzát Levente
  2. Boda Levente
  3. Cseh Levente
  4. Dobó Réka
  5. Fehér Ivett
  6. Gál Zsolt
  7. Kelemen Krisztián
  8. Kiss Márk Csaba
  9. Kockás Kloé
  10. Kovács Ákos
  11. Kovács Róbert
  12. Mészáros Veronika
  13. Mlinkó Dániel
  14. Nagy Márkó Tamás
  15. Székely Alexa Réka
  16. Szőnyi Jázmin
  17. Szűcs Ágnes Erika
  18. Szűcs Tamás
  19. Turbucz Szofi
  20. Vastag Beáta Borbála
  21. Venesz Máté

7. osztály

Osztályfőnök: Bukta Edina

  1. Antal Levente
  2. Barbócz Liliána Anna
  3. Bús Márió Dominik
  4. Hanyi Erik
  5. Moldován Zsófia
  6. Molnár Anna
  7. Német Anna
  8. Podlóczky Dániel
  9. Soltész Attila Andor
  10. Székely Dominika
  11. Varga Alexandra Nikolett
  12. Zakar Ádám

8. osztály

Osztályfőnök: Kedvesné Újvári Anita

  1. Buku Lili
  2. Csonka László
  3. Dobó Kata
  4. Hindulák Péter Joachim
  5. Kelemen Edina
  6. Kelemen Petra
  7. Kiss Vivien Viktória
  8. Kovács Amanda Gréta
  9. Kovács Bence
  10. Kövesdi Anikó
  11. Nagy Réka
  12. Papp Kristóf
  13. Perjési Kamilla Luca
  14. Popovics Beatrix
  15. Szabó Enikő
  16. Szegedi István
  17. Szukonyik Bálint Adolf
Scroll to Top